Wzrost cen BTC kusi inwestorów ETF, Peter Schiff mówi, że przewiduje załamanie przed nami

Krytyk Bitcoina, Peter Schiff, niedawno opublikował post na X, stwierdzając, że wzrost cen BTC jest gambitem mającym na celu zwabienie inwestorów ETF. Stwierdził ponadto, że nieuchronnie zbliża się załamanie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Uwagi Petera Schiffa na temat ostatniego wzrostu cen Bitcoina budzą obawy wśród inwestorów.
  • Schiff nadal prezentuje poczucie konsternacji w Bitcoinie.
  • Cena Bitcoina kontrastowo rośnie.

W intrygującym obrocie wydarzeń, Peter Schiff, znany krytyk kryptowalut, niedawno opublikował post na X, stwierdzając, że niedawny wzrost cen Bitcoina jest sztuczką mającą na celu przyciągnięcie inwestorów ETF, uznając ten wzrost za krótkotrwały, jednocześnie przewidując spadek ceny BTC. Ta uwaga krytyka kryptowalut, idąca w parze z niedawnym wzrostem cen BTC, wzbudziła obawy wśród inwestorów, kwestionując zmienny charakter szerszego rynku kryptowalut.

Peter Schiff ostrzega przed nadchodzącym spadkiem cen BTC

Zgodnie z oświadczeniem krytyka kryptowalut, Bitcoin wydaje się odnotowywać pompę w ciągu nocy, prawdopodobnie po niedawnym wzroście złota do nowych rekordowych poziomów. Ten gwałtowny wzrost ceny Bitcoina został zaaranżowany tylko po to, aby zachęcić inwestorów ETF do kupowania rynku po zawyżonych cenach, według Petera Schiffa. Krytyk BTC zauważył jednak, że wkrótce nastąpi spadek ceny BTC, stwierdzając: “Przygotuj się na wysyp”.

Chociaż uwaga ta wywołała niepokój wśród inwestorów, krytyczne spojrzenie Schiffa na Bitcoina od dłuższego czasu kładzie się cieniem na rynku kryptowalut. W szczególności krytyk wskazał nawet, że Bitcoin jest popularną opcją inwestycyjną wśród młodych ludzi w porównaniu do złota, ponieważ ten pierwszy prawdopodobnie zarejestruje większy wzrost w ciągu ich “krótkiego życia”, odbijając się echem w całym globalnym świecie kryptowalut.

Niemniej jednak, wzrostowa trajektoria cen Bitcoina i dane dotyczące łańcucha skonfrontowały uwagę krytyka z byczym triumfem na rynku w momencie publikacji.

Cena Bitcoina szybuje w górę

W chwili pisania tego tekstu cena Bitcoina wzrosła o 3,22% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 71 618 USD. Co ciekawe, kapitalizacja rynkowa tokena podskoczyła o 3,14%, czemu towarzyszył 24-godzinny wzrost wolumenu obrotu o 81,91%, popychając token do byczego etapu.

Tymczasem dane Coinglass ujawniły oszałamiający wzrost wolumenu instrumentów pochodnych BTC o 100,03%, podczas gdy otwarte odsetki wzrosły o 6,16%. To dodatkowo podkreśliło silny trend wzrostowy na rynku Bitcoina, a token przyjął i przeważył nad uwagami analityka.

Ponadto, wraz ze zbliżającym się halvingiem BTC, szerszy rynek kryptowalut oczekuje byczego podejścia do ceny BTC. W związku z tym wydaje się, że uwaga Petera Schiffa na temat X spotkała się z reakcją globalnej społeczności kryptowalutowej, a znany analityk kryptowalut, Tyler Strejilevich aka Moonboy, odpowiedział na uwagę Schiffa z sarkastycznym zabarwieniem.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours