Trader Pepe Coin, który osiągnął 107 000-krotny zysk, skupia się na tej monecie

Trader, który osiągnął kolosalne zyski z monet Pepe, niedawno zdywersyfikował swój portfel inwestycyjny, gromadząc monety WOJAK i sprzedając MOG. Ceny PEPE, WOJAK i MOG rosną.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Trader „dimethyltryptamine.eth” gromadzi 200 mln WOJAK, podsycając optymizm co do przyszłości tokena.
  • Trader ma na swoim koncie kolosalne zyski z monety Pepe.
  • Ceny PEPE, WOJAK i MOG wykazują oznaki hossy.

W bezprecedensowym ruchu, trader „dimethyltryptamine.eth” po raz kolejny przyciągnął uwagę uczestników rynku kryptowalut dzięki dywersyfikacji funduszy kryptowalutowych. W szczególności wspomniany trader, z oszałamiającym rekordem 107 000x zysku z handlu monetami Pepe, kupił teraz znaczne ilości monet WOJAK w ciągu ostatnich 24 godzin, sprzedając MOG.

Ten ostatni ruch „dimetylotryptaminy. eth” wywołał globalny szał kryptowalutowy, biorąc pod uwagę niezwykłe osiągnięcia w zakresie zamiany 251 USD na 26,9 miliona USD w handlu monetami Pepe. Warto również wspomnieć, że monety Pepe i Wojak odnotowały dziś wzrost cen.

„dimethyltryptamine.eth” Bags WOJAK: What’s The Scoop?

Zgodnie z danymi oferowanymi przez Lookonchain, trader sprzedał monetę Mog, aby kupić 200 milionów WOJAK w ciągu ostatnich 24 godzin za pośrednictwem Uniswap.

Warto zauważyć, że oprócz PEPE i WOJAK, cena monety Mog również wzrosła fenomenalnie w ciągu ostatniego dnia, dodając warstwę intrygi do dywersyfikacji inwestycji tradera.

W szczególności spostrzeżenia Lookonchain wskazały, że trader wydał 0,125 ETH o wartości 251 USD, aby wcześniej kupić 5,9 biliona PEPE. Ponadto odnotowano, że do tej pory sprzedano 3,95 biliona PEPE za 2,505 ETH o wartości 4,7 miliona dolarów. Inwestor posiada obecnie 2 biliony PEPE o wartości 22,2 miliona dolarów. Jeśli chodzi o te strategie inwestycyjne, sejsmiczne zmiany tradera w kierunku monety Wojak z kolei podsyciły optymistyczne nastroje wśród inwestorów kryptowalutowych co do przyszłej akcji cenowej tokena WOJAK.

Wzrost cen monet Wojak, Pepe i Mog

W chwili pisania tego tekstu cena monety Wojak wzrosła o 47,45% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 0,0006937 USD. Cena PEPE zilustrowała zyski o wartości 17,04% w ciągu ostatnich 24 godzin i obecnie wynosi 0,00001101 USD. Jednocześnie cena monety Mog wzrosła w ciągu ostatniego dnia o 46,39% do 0,0000008385 USD.

Strategie inwestycyjne tradera, w połączeniu z ilustracją oznak hossy przez wyżej wymienione monety, wywołały echo szaleństwa na globalnym horyzoncie kryptowalut. Ponadto, jeśli chodzi o kolosalne zasoby traderów, można spodziewać się dalszych pomp w tych tokenach.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours