5 Altcoinów warstwy 1 do kupienia za 1 mln USD, jeśli kapitalizacja rynku kryptowalut osiągnie 5T USD

W miarę zbliżania się kolejnej fazy hossy, odkryj 5 najlepszych altcoinów warstwy 1 do kupienia z potencjałem przekształcenia inwestycji o wartości 1 mln USD w znaczące zyski, jeśli kapitalizacja rynkowa kryptowalut osiągnie 5T USD.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

 • Inwestorzy kupujący ALGO mają teraz szansę zyskać ponad 14-krotnie, jeśli spółka powróci do swojej poprzedniej rekordowej ceny.
 • Architektura shardingu NEAR i transakcje o niskim opóźnieniu sprawiają, że jest to obiecujące rozwiązanie warstwy 1.
 • Sezony DeFi i memecoin na Avalanche nie zostały jeszcze wycenione

Rynek kryptowalut wkracza w szczyt hossy z lat 2024-2025. W tym okresie dużej zmienności warto rozważyć zakup altcoinów warstwy 1, które mogą zamienić niewielkie inwestycje w portfele warte miliony dolarów. Dowiedz się o ukrytych altcoinach warstwy 1 do kupienia, które mogą potencjalnie zwiększyć Twój portfel do siedmiu cyfr, jeśli kapitalizacja rynku kryptowalut osiągnie 5T USD.

 1. Altcoiny do kupienia – Solana (SOL)
  Solana robi furorę w przestrzeni kryptowalutowej ze względu na wysoką przepustowość i niskie opłaty transakcyjne. Jej ekosystem szybko się rozwija, a na jego bazie powstają różne zdecentralizowane aplikacje (dApps) i projekty.

Akcja cenowa Solany była zwyżkowa przez ostatnie siedem miesięcy, wykazując imponującą odporność nawet wtedy, gdy cena Bitcoina spadła w kwietniu.

Przy ogólnie zwyżkowym sentymencie rynkowym, cena SOL utrzymuje się powyżej 50-dniowej i 200-dniowej prostej średniej kroczącej (SMA). Główna strefa wsparcia utworzyła się na poziomie cenowym 123 USD, który wcześniej był poziomem oporu. Wsparcie to było testowane już dwukrotnie i okazało się trudne do przełamania.

Cena SOL niedawno wybiła się z mini-zakresu i wzrosła do 189 USD, po czym ponownie przetestowała szczyt zakresu. Cena SOL musi pokonać kluczowy opór na poziomie 210 USD, aby osiągnąć nowe roczne maksima. Ogólnie rzecz biorąc, Solana pozostaje jednym z najsilniejszych altcoinów warstwy 1 do kupienia w celu długoterminowego wzrostu.

 1. Cardano (ADA)
  Cardano znane jest z naukowego podejścia do rozwoju blockchain. Jego funkcja inteligentnych kontraktów, która została niedawno uruchomiona, otwiera nowe możliwości dla zdecentralizowanych finansów (DeFi) i innych aplikacji.

Akcja cenowa ADA znajduje się poniżej 200-dniowej SMA, co może być niepokojące dla inwestorów. Jednak główna struktura wsparcia istnieje obecnie wokół poziomu cenowego 0,40 USD.

Cena Cardano znajduje się głównie w konsolidacji, z kilkoma górnymi poziomami oporu w zasięgu wzroku. W scenariuszu hossy, Cardano jest znane z tego, że działa szybciej niż większość kryptowalut w kategorii top 10.

Analitycy kryptowalut przewidują potencjalną hossę dla ADA w związku z gwałtownym wzrostem wolumenu obrotów. Infrastruktura sieci ogromnie się rozrosła, przekraczając 10 milionów natywnych tokenów, co pokazuje rosnącą popularność Cardano.

 1. Avalanche (AVAX)
  Avalanche ma na celu zapewnienie wysoce skalowalnej i konfigurowalnej platformy blockchain. Jej mechanizm konsensusu, Avalanche Consensus, pozwala na szybkie transakcje i niskie opłaty. AVAX zyskał uwagę dzięki swojemu ekosystemowi DeFi i funkcjom interoperacyjności.

Cena AVAX znajduje się w mega konsolidacji, co wskazuje na walkę byków z niedźwiedziami. Dolna granica zakresu była testowana sześć razy w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy, co czyni ją silnym wsparciem dla ceny Avalanche.

W przyszłości AVAX musi przebić się powyżej zakresu, aby odzyskać poprzednie szczyty. Cena AVAX osiągnęła ponad 60 USD w połowie marca podczas ogólnego wzrostu na rynku, rosnąc o 141% w mniej niż 2 miesiące.

Ta zmienność ceny zapowiada, jak bardzo może ona wzrosnąć podczas większej hossy. Sezony DeFi i memecoinów na Avalanche nie zostały jeszcze wycenione, co czyni AVAX pretendentem na liście altcoinów warstwy 1 do kupienia.

 1. Protokół NEAR (NEAR)
  NEAR koncentruje się na użyteczności i funkcjach przyjaznych dla programistów. Jego celem jest uczynienie blockchaina dostępnym dla głównego nurtu. Architektura shardingu NEAR i transakcje o niskim opóźnieniu sprawiają, że jest to obiecujące rozwiązanie warstwy 1.

Niska cena stanowi świetną okazję do zakupu. Akcja cenowa jest obecnie notowana powyżej 50-dniowej i 200-dniowej SMA, co dodatkowo potwierdza bycze nastawienie widoczne w trójkącie zwyżkującym.

Gdy cena NEAR zbliża się do końca trójkąta zwyżkującego, Near może przygotowywać się na potężną pompę. Ostatnim razem, gdy NEAR wyłamał się z głównej struktury wykresu, wzrósł o 693% do obecnej ceny 7,7 USD. NEAR kwalifikuje się jako jeden z najlepszych altcoinów warstwy 1 do kupienia w 2024 roku.

 1. Algorand (ALGO)
  Sieć Algorand kładzie nacisk na bezpieczeństwo, skalowalność i decentralizację. Jego czysty konsensus proof-of-stake (PoS) zapewnia szybką finalizację i niskie zużycie energii. ALGO zyskało na popularności w przypadkach użycia DeFi i tokenizacji aktywów w niedawnej przeszłości, zbliżając się do większej użyteczności detalicznej.

Cena ALGO znajduje się obecnie w jednej z najlepszych stref zakupu. W rzeczywistości na tej liście Algorand może być najlepszym altcoinem warstwy 1 do kupienia, jeśli chcesz powiększyć swoje portfolio do siedmiu cyfr.

Cena Algorand kształtuje się nieco poniżej 50-dniowej SMA na wykresie tygodniowym. Akcja cenowa znajduje się również w dolnej części siedmiomiesięcznego zakresu, co czyni ją najlepszym miejscem do wejścia na rynek. Inwestorzy, którzy dodadzą ALGO do swojego portfela już teraz, mają szansę zyskać ponad 14-krotnie, jeśli spółka powróci do poprzedniego rekordowego poziomu.

ALGO może napotkać pewien opór na drodze w górę w okolicach 0,3 USD i 0,4 USD, ale solidna technologia zbudowana przez zespół gwarantuje, że projekt pozostanie istotny w przestrzeni blockchain.

Przemyślenia końcowe
Ta lista zawiera jedne z najlepszych altcoinów warstwy 1 do kupienia w oparciu o ich technologię, społeczność i adopcję. Solana jest dobrym konkurentem w oparciu o społeczność, ale jest daleko w tyle za Algorand, jeśli chodzi o technologię. Wybierając altcoiny warstwy 1 do zakupu, dobrze jest zachować należytą staranność, a ta lista jest dobrym miejscem do rozpoczęcia.

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment