Perspektywy monet AI są niedźwiedzie, ponieważ OpenAI, Nvidia i Microsoft są przedmiotem dochodzenia

Przyszłość AI Coins w cieniu, ponieważ OpenAI, Microsoft i Nvidia przygotowują się do śledztw antymonopolowych prowadzonych przez amerykańskie DOJ i FTC. Ceny przygotowują się na uderzenie.

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

  • Amerykańskie DOJ i FTC rozprawiły się z gigantami OpenAI, Microsoft i Nvidia AI.
  • Te trzy podmioty będą wkrótce świadkami dochodzeń antymonopolowych.
  • Monety AI przygotowują się na uderzenie.

Monety AI przygotowują się do poniesienia ciężaru wzmożonej kontroli AI przez amerykańskie DOJ (Departament Sprawiedliwości) i FTC (Federalna Komisja Handlu). Według ostatnich doniesień pojawiających się w branży, DOJ i FTC zawarły pakt, który oczyszcza wody dla dochodzeń antymonopolowych w sprawie ról, jakie giganci AI OpenAI, Nvidia i Microsoft odgrywają w branży, podało źródło zaznajomione z tą sprawą.

W miarę jak giganci AI, zwłaszcza Nvidia, przygotowują się do przyjęcia ciepła z powodu zaostrzonego uścisku organów regulacyjnych, inwestorzy spekulują na temat wpływu na monety AI, ponieważ NVDA jest również powszechnie obserwowaną akcją ze względu na jej korelację z monetami AI, zsynchronizowaną z globalnym zainteresowaniem sztuczną inteligencją.

OpenAI, Nvidia i Microsoft pod lupą: What’s The Scoop?

Niedawne porozumienie między amerykańskim Departamentem Sprawiedliwości i FTC wzbudziło poważne obawy dotyczące koncentracji władzy w branży sztucznej inteligencji. Umowa powierza amerykańskiemu Departamentowi Sprawiedliwości zbadanie, czy Nvidia naruszyła przepisy antymonopolowe, podczas gdy FTC skupi się na postępowaniu OpenAI i Microsoftu, w szczególności na umowie z Inflection AI.

Jak widać ostatnio, Microsoft i Nvidia królowały w branży, jednocześnie szczycąc się jednymi z największych kapitalizacji rynkowych. Nvidia wcześniej trafiła na pierwsze strony gazet, wyprzedzając Apple z kapitalizacją rynkową wynoszącą 3 biliony dolarów, pozostawiając w tyle giganta technologicznego, który ugruntował swoją pozycję jako druga najcenniejsza firma. W międzyczasie Microsoft i OpenAI rosły w tandemie, będąc pionierami w rozwoju sztucznej inteligencji. W obliczu tak szybkiego wzrostu podmioty regulacyjne zdecydowały się na przeprowadzenie dochodzeń antymonopolowych.

Amerykańskie organy antymonopolowe wyraziły liczne obawy dotyczące sztucznej inteligencji, od korzyści płynących z dostępu firm do danych w celu szkolenia sztucznej inteligencji po wpływ generatywnej sztucznej inteligencji na rynek pracy twórczej. Ponieważ oficjalne oświadczenie spodziewane jest w najbliższych dniach, przyszłość branży AI i monet AI pozostaje niepewna, pozostawiając inwestorów i specjalistów z branży żądnych dodatkowych informacji.

Monety AI zmierzą się z presją?

Wzrost w branży sztucznej inteligencji i półprzewodników stał się ostatnio istotnym czynnikiem wpływającym na ceny monet AI. Wraz z niedawnym wzrostem zainteresowania sztuczną inteligencją na całym świecie, wzrost wartości firm związanych z AI, a jednocześnie monet AI, jest faktem trudnym do niezauważenia.

I odwrotnie, potencjalne niepowodzenie, takie jak to wspomniane powyżej, może stanowić niedźwiedzią przeszkodę dla monet AI. Uczestnicy rynku kryptowalut nadal uważnie przyglądają się tym tokenom, ponieważ Nvidia, OpenAI i Microsoft przygotowują się do podjęcia działań regulacyjnych.

You May Also Like

More From Author

1 Comment

Add yours

+ Leave a Comment